×

Kontrola barwy podczas pracy i techniki nauki percepcji barwowej, czyli od czego powinniśmy zacząć swoją przygodę z kolorem! Szkolenie przeznaczone jest dla grafików, fotografów i kolorystów filmowych.

Fusion to wspaniały świat. Postanowiliśmy potraktować ten moduł równie poważnie, co pozostałe, dzięki czemu powstał nam choć trudny, ale za to bardzo silny filar w Twoim arsenale. Ujęliśmy w nim najważniejsze techniki, które poszerzą wachlarz twoich kompetencji zawodowych i wyraźnie zwiększą szybkość i komfort codziennej pracy.

 

Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy szkolenia z technik pracy w technologii HDR oraz jako jedyni otrzymaliśmy do niego licencję Dolby Vision. To dla nas ogromne wyróżnienie, ale też motywacja, aby dalej iść w kierunku najwyższej jakości i skuteczności szkoleń.

Najnowsza wersja naszego szkolenia z zakresu kolor korekcji składa się z czterech modułów, a każdy z tych modułów został podzielony na część teoretyczą, część techniczno-praktyczną i część praktyczną-artystyczną (patrz niżej -> struktura szkolenia). To co nas wyróżnia to nacisk na wszystkie te płaszczyzny, aby absolwent tego szkolenia był nie tylko w sprawny technicznie, ale też świadomy artystycznie.

Rytm, ruch, kompozycja, światło, fabuła, struktura wizualna… to tylko niektóre elementy języka filmowego, bez których świadomości trudno planować jest dobry montaż. Podczas tego szkolenia skupiamy się nie tylko na technicznych aspektach montażu filmowego, ale również na odpowiednim zrozumieniu struktur wizualnych stosowanych w kinematografii.

Pierwsze szkolenie w Polsce uczące technik pracy w technologi Dolby Vison. Podczas tego szkolenia nie tylko poznasz najbardziej zaawansowane techniki pracy z absolutnie najnowocześniejszymi technologiami na rynku, ale też każdą z tych technik bardzo skrupulatnie przepracujesz z instruktorem, aby nie tylko znać te techniki, ale przede wszystkim – potrafić swobodnie, pewnie i wydajnie je wykorzystywać w nawet najbardziej profesjonalnych studiach na świecie.

Nasza najnowsza wersja szkolenia Master Course składa się z siedmiu modułów, a każdy z tych modułów został podzielony na część teoretyczą, część techniczno-praktyczną i część praktyczną-artystyczną (patrz niżej -> struktura szkolenia). To co nas wyróżnia to nacisk na wszystkie te płaszczyzny, aby absolwent tego szkolenia był nie tylko w sprawny technicznie, ale też świadomy artystycznie.